Göksu Saab Servis

GÖKSU OTOMOTİV 1996 yılında başlayan serüvenine 2003 yılında Göksu Otomotiv SAAB – VOLVO özel servis olarak devam etme kararı almış ve günümüze kadar da kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki yerini almıştır.

2016 Yılı ortasında yeni dükkanımız faaliyete geçmiş olup, her iki dükkanımızda müşteri memnuniyetini üst seviyede tutacak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Göksu SAAB – VOLVO olarak aracınızın motor, yürüyen aksam, elektrik – elektronik bölümlerinde oluşan veya oluşması muhtemel tüm sorunlarını çözmek veya çözüm üretmek amacıyla teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere yardıma hazırız.

Aracınızın sizin için değerini biliyor ve bu değer içerisinde Türkiye yollarında sizlere güvenli bir sürüş sağlayacak kalitede tüm bakımlarını en uygun düzeyde en kaliteli yedek parçalarla sağlamaya çalışıyoruz.


VERDİĞİMİZ TEKNİK HİZMETLER

Mekanik       : Alt, üst rotil değişimi, rot başı değişimi, rot mili değişimi ön arka amortisör değişimi, direksiyon şutusu değişimi, ön arka aks ve bilya değişimi, ön arka porya ve bilyaların değişimi. 

Fren Sistemi : Ön arka fren balata değişimi, ön disk tamir ve değişimi, ön arka porya ve bilyaların değişimi.  

Elektrik          : Marş dinamo değişimi, sarj dinamo değişimi, elektrik- elektronik sistemin arıza tespiti. (Bilgisayarlı sistemle) 

Motor Revizyon : Piston gömlek segman değişimi, anakol ve yataklarının değişimi, silindir kapak revizyonu, sibop, sibop kaydı ve lastik değişimi, şanzıman kontrol ve değişimi, baskı balata değişimi, volant değişimi, Şanzıman yağı değişimi.

Komple motor ve şanzıman revizyonu. Otomatik şanzıman hidrolik blok bakım temizleme veya yenilenmesi.  

Periyodik Bakım : Yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, mazot ve benzin filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, rot ve lastik balans işlemleri. 

Servis Hizmetleri : SAAB ve VOLVO araç gruplarına ait yoğun olarak kullanılan yedek parçaları stoklarımızda hazır bulundurmaktayız.  

Boya – Kaporta    : SAAB ve VOLVO ve tüm araç grubuna ait araçlarınızın boya ve kaporta işlemleri yapılır.


 

 

 


Whatsapp Destek

Hoşgeldiniz!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?